Miloš Meier DRUMMING SYNDROME - bubenická show! (ŽIVÉ kino!)

Délka:120 minut

Přijdte se podívat na speciální show jednoho z nejlepších, nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera. Jeho bubenické koncerty, nazvané „Drumming Syndrome“, už přes 4 roky získávají čím dál větší pozornost fanoušků a hudebních kritiků. Díky Milošově spolupráci s veličinami české hudební scény (Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, BSP, Supergroup.cz, Daniel Landa, Pražský Výběr, ...) lákají jeho vystoupení spoustu muzikantů a hudebních fajnšmejkrů. Jeho působení v kapelách Dymytry či Stroy zase přivede spoustu fanoušků rockového a metalového žánru.

Vstupenky v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč

V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby kapel ve kterých působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt.

Díky vysoké bubenické kvalitě Miloš vystupoval s touto show na největších bubenických festivalech v Evropě. Mezi ně například patřili Meinl Drum Festival v Německu, kde hrál po boku světové bubenické špičky používající činely značky Meinl, dále je to festival Drummersday v Holandsku, kde zase hrál po boku belgických a holandských nejlepších bubeníků. Vrcholem bylo jeho bubnování na La Rioja Drumming Festivalu ve Španělsku, který je jedním z největších bubenických festivalů na světě. Tam si Miloš zahrál na jednom pódiu třeba s Rayem Luzierem z kapely Korn, Tommy Aldridgem - ex Ozzy Osbourne a Whitesnake, nebo Chrisem Colemanem – Prince. V roce 2013 vystopil v Itálii na obřím veletrhu s hudebními nástroji v Bologni.

Nabízíme vám v našem klubu vystoupení Drumming Syndrome v rámci turné, nazvaného jednoduše DRUMMING SYNDROME TOUR 2016. Během dvouhodinového koncertu uslyšíte živě i na internetu velmi sledovaná a úspěšná Milošova drum cover videa na kapelu Slipknot a také další novinky určené pro toto turné . Bude v něm hlavně spousta bubnování, ale i Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí, ale i zahraniční scéně, o vybavení které používá a v případě zájmu proběhne i veřejná diskuze. Po skončení akce proběhne ještě setkání u jeho Drumming Syndrome stánku, kde si bute moct vzít jeho plakát, či zakoupit jeho paličky, či nějaké jiné další zboží z jeho nabídky. Nenechte si ujít příležitost navštívit tuto akci!!!

Více informací na www.milosmeier.com a www.facebook.com/milosmeierfanpage

Akce je pořádána ve spolupráci se ZUŠ Polná. Změna vyhrazena.

Fotogalerie

Kalendář akcí

květen dub čer

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Najděte svoji akci