Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

2DČD12
Režie:Zack Snyder
Hrají:Amy Adams, Bailey Chase, Ben Affleck, Diane Lane
Premiéra:24. březen 2016
Délka:151 minut
Žánr:Scifi, Akce, Fantasy, Dobrodružný

Režie: Zack Snyder  •  Scénář: David S. Goyer, Chris Terrio  •  Kamera: Larry Fong  •  Hudba: Hans Zimmer, Junkie XL  •  Hrají: Amy Adams, Bailey Chase, Ben Affleck, Diane Lane, Ezra Miller, Gal Gadot, Henry Cavill, Holly Hunter, Jason Momoa, Jena Malone, Jeremy Irons, Jesse Eisenberg, Laurence Fishburne, Ray Fisher, Scoot McNairy, Tao Okamoto

Ve filmu režiséra Zacka Snydera („Muž z oceli“) „Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti“ se poprvé na stříbrném plátně setkají Batman / Bruce Wayne a Superman / Clark Kent. V roli Batmana uvidíme držitele Oscara Bena Afflecka („Argo“) a roli Supermana ztvárnil Henry Cavill („Muž z oceli“, „Krycí jméno U.N.C.L.E.“).

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

Trailery

Fotogalerie

Kalendář akcí

květen dub čer

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Najděte svoji akci